SPONSORITE TUTVUSTUS


Tallink Grupp on Läänemere juhtiv laevafirma, mis pakub nii reisijate- kui ka kaubaveo teenuseid Läänemere regiooni põhjaosas. Ettevõttele kuuluvad 14 alust opereerivad Tallinki ja Silja Line’i kaubamärkide all mitmetel laevaliinidel Eesti, Soome ja Rootsi vahel ning igal aastal reisib ettevõtte laevadel miljoneid reisijaid üle maailma. Lisaks opereerib Tallink hotelle ja restorane (sh globaalset kiirtoiduketti Burger King) nii Eestis kui Baltikumis ning populaarset reisi- ja veebikaubandusega tegelevat tütarettevõtet Tallink Duty Free. Tallink Grupi aktsiad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil ja Nasdaq Helsingi börsil.

MIKS TOETAB TENNIST?

Tallink Grupp on Eesti tennist ja tennisiste toetanud juba ligemale 18 aastat. Alustati eesmärgiga panustada Eesti tennise arengusse ning järelkasvu ning tänaseks on juba pea paar aastakümmet toetatud nii tennise kui spordiala arengut kui ka mitmete Eesti tippmängijate ja tulevikulootuste teekonda maailmaareenil. Vastutustundliku suurettevõttena, kelle töötajaskonda kuulub tuhandeid eestlasi, kelle partnerite seas on hulgaliselt tublisid Eesti ettevõtteid ning kelle klientidest suure osa moodustavad lojaalsed Eesti reisijad, tunneb Tallink olulise kohaliku ettevõttena vastutust Eesti ühiskonna ees ning peab oluliseks panustada kogukondadesse, milles tegutseb ja millest ettevõtte edu igapäevaselt sõltub. Lisaks tennisele ja erinevatele teistele spordialadele, on Tallink ka Eesti kultuuri, merehariduse ja vabatahtliku merepääste pikaaegne toetaja.   

JÄTKUSUUTLIKKUS

Tallink Grupi jätkusuutlikkuse strateegia põhineb ettevõtte tegevuse mõjuanalüüsil ning strateegia keskmes on neli suurt valdkonda: meie inimesed (sh töötajad, kliendid, partnerid, kogukonnad), meie ressursid, meie ühine Läänemeri ja meie keskkond laiemalt. Oleme endale igas valdkonnas seadnud konkreetsemaid eesmärke, mille saavutamise suunas igapäevaselt ja kõigis oma tegevustes pürgime. Olgu selleks siis meie töötajate tervise ja heaolu edendamine, CO2 emissioonide vähendamine, ringmajanduse põhimõtete juurutamine või Läänemere kaitsealuste liikide toetamine. Tallinkis ei ole jätkusuutlikkus eraldi projekt, millega tegeletakse. See on mõtteviis, osa meie ettevõtte kultuurist, meie tegevuste loomulik osa. Rohkem infot leiab meie veebilehelt.

Kapitel on Baltimaade suurimaid kinnisvaraettevõtteid. Me büroohooned on igapäevaseks kvaliteetseks töökeskkonnaks mitmele tuhandele inimesele. Kaubanduskeskused on koduks sadadele brändidele ja ostupaigaks miljonitele. Logistikakeskused tarnivad ohtralt vajalikke kaupu ning hotellid pakuvad kvaliteetset majutust Tallinna kesklinnas.

MIKS TOETAB TENNIST?

Meile on oluline anda oma panus ühiskonda ning lisaks kultuuri ja linnaruumi arengu toetamisele panustame auga Eesti tennisesse. Tennis on pikkade traditsioonidega, väärikas ja väga populaarne spordiala, mida harrastavad ja fännavad ka paljud meie töötajad ja koostööpartnerid. 

JÄTKUSUUTLIKKUS

Kapitel lähtub oma äris ja otsustes pikaajalisest strateegiast: juhime tervet arendusprotsessi ning jääme arendatud projektide omanikuks ja üürnikele igapäevaseks partneriks. Arendame ja juhime kinnisvara heaperemehelikult, et selle väärtus ajas püsiks ja kasvaks. Kõige aluseks on inimesed ja inimsuhted. Jätkusuutlikkus ei ole omaette valdkond, vaid alus ettevõtte toimimisele. Kõiki uusi arendusprojekte projekteerime ja ehitame lähtuvalt rahvusvahelise jätkusuutlikkuse sertifikaadi kõrgest tasemest, pöörates suurt tähelepanu keskkonnasõbralikele energialahendustele. Samuti oleme tänaseks sertifitseerinud suurema osa oma portfellist.

Alexela on eestimaine rohenovaator, mis tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas, arendades jätkusuutlikku tanklavõrgustikku läbi biometaani, LNG, elektri ja lähitulevikus vesiniku tankimisvõimaluse loomise. Alexela toodab ringmajanduse põhimõttel biometaani, arendab gaasiterminale Eestis Paldiskis ja Soomes Haminas ning arendavab Energiasalve nime kandvat vesisalvestit samuti Paldiskis, mis annab võimaluse talletada tekkivat päikese- ja tuuleenergiat nendeks tundideks ning päevadeks, kui roheenergiat ei teki piisavalt. Alexela on ka energiakaubamaja, müües unikaalse valikuna elektrit, maagaasi ja ballooni- ning mahutigaasi ja pakkudes oma enam kui 100-s üle Eesti asuvas tanklas autokütuseid, lisaks on ettevõttel 39 mugavuspoodi.

MIKS TOETAB TENNIST?

Pikaajalise kultuuri, spordi ja heategevuse toetajana on Alexela mitmel korral pälvinud maineka Kultuurisõbra tiitli. Alexela toetab teiste spordialade hulgas ka tennist, sest tunneme, et siinsele elule õla alla panemine on suurettevõttena meie kohustus, aga vähemtähtis ei ole ka heade emotsioonide laiema levimise võimaldamine läbi eetiliste, tublide ja töökate tippude või tippu pürgijate jõustamise.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Jätkusuutlikkus on sügaval Alexela DNA-s ja see on talletatud ka meie väärtustes. Alexela on võtnud eesmärgiks saavutada süsinikuneutraalsus 2030. aastaks, arendades ringmajandust, panustades energiajulgeolekusse ja algatades päriselt süsinikku vähendavaid projekte.

Forus on Eesti teenindusettevõte, mis on keskendunud turvalise ja jätkusuutliku keskkonna loomisele. Tegutseme kinnisvara halduse, hoolduse, ehituse ja energiatõhususe ning turva- ja ohutusteenuste valdkonnas. Forus Takso nime all pakume ka takso- ning esindusautode ja transfeerteenust ning Forus Taxi äpi vahendusel saab mugavalt teha oma igapäevasõite.

Foruse 1500 professionaalist koosnev meeskond aitab oma teadmiste ja parimate tehnoloogiatega luua ettevõtetele ja kodudele sobivaid nutikaid ning jätkusuutlikke lahendusi.

WTA Tallinn Open toimub Foruse Tondi Spordikeskuses, mis on multifunktsionaalne spordikompleks, kus saab lisaks tennisele mängida ka sulgpalli ja squash’i. Hoones tegutsevad fitnessklubi Golden Club, lastele ja noortele tenniseõpet pakkuv US Tenniseakadeemia ning mitmed spordi- ja tervisealaste lisateenuste pakkujad. Forus Spordikeskused leiab lisaks Tondile veel ka Viimsist, kus saab tennist mängida neljal kõvakattega ja kahel vaipkattega väljakul, ja Nõmmelt, kus ootavad tennisesõpru värskelt renoveeritud välisväljakud.

FORUS – Hoiame ja hoolime!

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 14 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali. Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees nii vanu joogitootmise traditsioone kui ka uuendades pidevalt oma tooteportfelli pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone. A. Le Coq on Eesti joogiturul juhtival positsioonil õlle, mahla ja long drink’ide kategoorias ning tugeval teisel positsioonil vee, karastusjookide ja siidri tootmises. 13 aastat järjest valiti ettevõte Eesti toiduainetööstuste seas kõige konkurentsivõimelisemaks, mille on taganud järjepidev panustamine toodete kvaliteeti ja tootearendusse. Praeguseks on tootmisesse ja tootearendusse investeeritud enam kui 102 miljonit eurot, mille tulemusena on A. Le Coq jätkuvalt ka Baltimaade üks kõige kaasaegsemaid joogitööstusi.

MIKS TOETAB TENNIST?

Asusime Eesti Tenniseliidu partneriks, kuna hindame ja väärtustame tennise kuvandit ja näeme kokkusobivust nii ettevõtte väärtuste kui Eesti ühe armastatuima veebrändi AURA väärtuste vahel. Tennis ei ole sprint, vaid strateegiline kestvussport, kus võetakse sportlase poolt kasutusele kogu vaimne ja füüsiline jõud väga pika aja jooksul. Enamasti võidabki vaimselt ja füüsiliselt tugevam ja parimas tasakaalus sportlane. Näeme omavahelist mõttesünergiat just tegevusele pühendumise ja endast maksimaalse panuse andmise väärtuste osas. A. Le Coq visioon on olla juhtiv joogitootja Eestis ning oma partnerile pakkuda toetuseks Eesti parimaid joogibrände ja tootekontseptsioone, mis on lisaks heale janukustutamisele ka spordivormi toetajad. Tänaseks oleme juba poolteist aastat teinud koostööd kahel suunal. Esimene on noortesport ja oleme arendanud tegevust noorte tennise ja Aura vee kaubamärgi vahe. Teise suunana oleme aktiivsemalt kaasa löönud seeniortennise suunal A. Le Coqi kaubamärgiga.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Ettevõte panustab püsivalt jätkusuutliku äritegevuse arendamisse, seades oma fookusesse Co2 vähendamise, taastumatute ressursside kasutamise vähendamise, materjalide taaskasutamise suurendamise, panustamise puhtamasse loodusesse ja suurema vastutuse võtmisele inimeste tervise ja heaolu osas läbi oma toodete ja tegevuse.

Porsche on maailmakuulus autotootja, mille valikust leiab nii luksuslikke sportautosid kui ka linnamaastureid ja sõiduautosid.

Kuid Porsche pole pelgalt autotootja – see on omaette elustiil, mida iseloomustavad neli märksõna:

  • Hingestatus.  Suhtume oma töösse kire ja entusiasmiga. Töötame iga päev selle nimel, et leida kaasaegseimaid viise ja vahendeid autode tootmiseks ja pakkuda klientidele parimaid lahendusi. 
  • Teerajajad. Keegi ei uskunud, et väikesest autotöökojast võib alguse saada läbi aegade parim ja hinnatuim sportautotootja, mis raputab maailma. Peame jätkuvalt au sees ettevõtlikku vaimu ja julgust astuda uutele ja tundmatutele radadele, mis aitavad luua ja leida uusi lahendusi automaailmas. 
  • Sportlikkus. Sportlikkus on meie mõtteviis. Armastame väljakutseid, tegutseme kiiresti, jäädes kõige juures aga lugupidavaks ja õiglaseks.  Seame endale kõrgeid standardeid, otsime pidevalt konkurentsi ja hoolimata oma suurusest ja tugevusest, püüame alati jääda paindlikuks. 
  • Ühtekuuluvus. Tunneme Porsches end ühtse perena, kus kõigisse suhtutakse väärikalt ja võrdselt. Meie meeskonna tööd iseloomustab avatus, mitmekesisus ning austus nii kolleegidesse, klientidesse kui koostööpartneritesse. 

MIKS TOETAB TENNIST?

Porsche on toetanud globaalselt tennise valdkonda juba aastakümneid, mistõttu on ka Tallinn Open WTA 250 toetamine autopartnerina meie jaoks loomulik samm, et siduda seda kahte spordiala – mootorisporti ja tennist – tugevamalt ka Eestis. Sportlikkus on osa Porsche DNA-st, sest nii nagu ringrajal, pead ka tennises olema kiire, täpne, aimama ette vastaste manöövreid ja treenima, et olla esireas. 

Porsche on esmakordselt sõlminud Tallinn Openiga partnerluse, milles toetatakse korraldajaid Porsche autode transporditeenusega. Porsche on olnud naiste tennise toetaja üle neljakümne aasta. Stuttgartis asuv autotootja alustas tennise toetamist aastal 1978 Porsche Tennis Grand Prix nimisponsorina ning võttis turniiri korraldusrolli üle 2002. aastal. Stuttgartis Porsche Arena’l mängitav turniir on igal aastal kauaoodatud spordiüritus, mille põhitablis figureerivad Grand Slami tasemel tippmängijad. Tänavu võitis turniiri maailma esireket Iga Swiatek Poolast alistades finaalis valgevenelanna Aryna Sabalenka. 2006. aastast saadik on mängijad just Porsche turniiri hääletanud lemmikuks oma kategoorias, sest see on oma traditsioonide ning innovatsiooniga silmapaistev täpselt nagu Porsche märk.

Porsche on üks varasemaid rahvusvahelise naiste tennise toetajaid. Muud nurgakivid tennise toetamisel  on nende laiaulatuslik koostöö Saksa Tennise Liiduga, ülemaailmne partnerlus WTAga ning ka toetus erinevatel WTA turniiridel. Lisaks Tallinn Openile, on Porsche olnud ametlik autopartner WTA turniiridel Lyonis (Prantsusmaa), Bad Homburgis (Saksamaa), Bastadis (Rootsi), Cincinnatis (USA), Portorozis (Sloveenia) ning Cluj-Napocas (Rumeenia). 

Brändi saadikutena on Porsche nägudeks saanud Angelique Kerber ja Emma Raducanu, kuid Porsche teeb samuti koostööd muude tippmängijatega nagu Maria Sakkari ja Anett Kontaveit. Eesti 26-aastane rahvuskangelane annab kindlasti endast kõik, et kodumaal turniir võita.

Octagon on ülemaailmne spordi ja meelelahutuse silmapaistvate talentide juhtimise, integreeritud turunduse ja loovate lahenduste agentuur. Agentuur esindab enam kui 900 kõige silmapaistvamat ja mõjukamat sportlast ning talenti maailmas ning loob eristavaid turunduskampaaniaid tuntud kaubamärkidele ja Fortune 500 ettevõtetele üle kogu maailma.

Ettevõte esindab enam kui 50 maailma parimat tennisisti, 8 ITF Hall Of Fame’i kuulujat ja nad juhivad üle 10 ürituse erinevates riikides üle maailma. Tennisekliendid on hoidnud üle 690 nädala edetabeli esikohta ja võitnud üle 380 Suure Slämmi tiitli. Igat klienti esindatakse isiklikult alates tenniseväljakust kuni autasustamise, sponsorlusest brändi saadiku välja.

Octagonis töötab 20 riigi 50 kontoris1000 töötajat üle maailma, Octagon on esindatud peaaegu kõigis spordi- ja meelelahutusvaldkondades.

Orestes on varahaldusettevõte, mis enda tegevuses ühendab jätkusuutliku arengu ning roheinvesteeringud. ESG’l põhinevad vastutustundlikud ja jätkusuutlik investeeringud on suunatud ettevõtetele, kes lahendavad meie keskkonnas esinevaid väljakutseid pakkudes muuhulgas lahendusi toota puhast energiat, arukaid põllumajandus lahendusi ja keskkonnasäästlikku kaevandamisega seotud investeerimisvõimalusi. Orestes, jätkusuutliku sissetuleku ja jätkusuutliku maailma nimel.

MIKS TOETAB TENNIST?

Jätkusuutlik investeerimine on keskkonna-, sotsiaal- ja ühingujuhtimise keskne tuleviku parandamise viis. WTA toetamine ei tähenda ainult toetust tippsporditasemel, vaid kõikidel mängutasanditel, mis tagab pikaajalise helge tuleviku naiste spordis uute talentide lennukaks arenguks.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Orestes on rajatud jätkusuutlikku ja eetilise investeerimise põhimõtetele, toetades ettevõtteid, millel on positiivne mõju keskkonnale ja ühiskonnale. Orestese portfelli keskmes on tulemustele orienteeritud, keskkonna arengule suunatud, ettevõtted, mis järgivad ESG põhikriteeriumeid või ÜRO säästva arengu eesmärke.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN