SOOVITAME


mEIE TURNIIRI TENNISISTID KANNAVAD NVBYK EHTEID

New Vintage by Kriss on ehtebränd, mis loob stiilseid, erilise sõnumi ja emotsiooniga ehteid. NVBYK ehted on inspireerinud naisi alates 2011. aastast. 2018 aasta Kuldnõelale nomineeritud Kriss Eglite stuudios valmivad ehted käsitööna ja ainult kvaliteetsetest ning naturaalsetest materjalidest. Kõik NVBYK kaelakeed, käevõrud ja kõrvarõngad on unikaalsed. Keskkonnateadlikkus on ehetesse sisse kirjutatud alates materjalivalikust kuni pakendini.

Krissi jaoks on ehete sõnum ja sisu sama olulised, kui viimsitlus ja disain. Viimastel aastatel on tema loomingu keskmes olnud erinevad sümbolid. Ehete loomisel kasutab ta põhiliselt 3D printi – tegemist on võimsate Püha Geomeetria kujunditega, kus iga osa peab olema täpselt paigas, et avada kujundis peituv vägi. NVBYK ehted 3D-prinditakse eetilisest hõbedast Cloud Factory’s.

Tallinn Open turniiri mängijatele valmivad NVBYK ehted –  ainulaadsete sõnumitega ripatsid. NVBYK ehetega saab tutvuda veebipoes ja stuudios, mis asub Pärnu mnt 27-16 (palun vaata lahtiolekuaegu). Lisaks on võimalik turniiri ajal ka kohapeal proovida ja soetada endale NVBYK limiteeritud uut kollektsiooni, mis on inspireeritud tennisest ja kõigist neist, kes seda sporti armastavad.

Külasta meie veebi poodi.

Tallinn Open WTA 250 mängijate vastuvõtt toimub Tallinna Teletornis

Tallinna Teletorn on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Torn on ringhäälingu saadete edastamiseks ehitatud hoone. Teletorn on muutunud eestlaste ning Eesti külaliste üheks lemmikuks ajaveetmise kohaks. Teletorni 22. Korruselt avaneb 360 kraadine vaade terveTallinna linnale, sadamatele, Tallinna lahele. Selge ilmaga on võimalik näha isegi Helsingi siluetti. 

Teletorn asub aadressil: Kloostrimetsa tee 58 A, Tallinn

Teletorni juurde saab linnabussiliinidega 34A, 38 ja 49 (peatus “Teletorn”), samuti CityTouri ja City Sightseeing turismibussiga (roheline liin, Mere pst – Teletorn).

Külasta kodulehte.

TENNISISTE KOSUTAB AURA VESI

Aura vesi pärineb Lõuna-Eesti 410 meetri sügavusest maapõuest miljonite aasate vanusest ordoviitsiumi veehorisondist, mis on olnud kaitstud igasuguste välistegurite eest ja rikastatud looduslike mineraalidega nagu naatrium, kaalium, kaltsium, magneesium.  

Vesi on inimesele sama oluline kui hingamine, moodustades inimese organistmist tervelt 90%. Eriti oluline on vee tarbimine füüsilise pingutuse ajal, mil keha kaotab palju vett. Seetõttu on oluline tennise mängu ajal hoida alati paar pudelit vett väljaku ääres käeulatuses. Aura pehme ja puhta maitsega vesi on PH-neutraalne, toetades kehas selle loomulikku tasakaalu ja sportlase sooritusvõimet.

Aura hoolib eriliselt keskkonnast – esimese veebrändina Eestis on Aura vesi pakendatud 100% taaskasutatud plastikust valmistatud pudelisse. Lisaks on kõik A. Le Coqis toodetud joogid toodetud 100 % rohelise elektriga.

Tallinn Open ametlik õlu – alkoholivaba A. Le Coq Premium 0,0

Õlle näol on tegemist maailma ühe vanima ja naturaalseima joogiga, mis on valmistatud neljast puhtast komponendist: veest, linnastest, humalast  ja pärmist, sisaldades käärimisprotsessi tulemusena oluliselt B-grupi vitamiine ning vajalikke mikrotoitaineid. Teaduslikult on tõestatud, et alkoholivaba õlle tarbimine kestvusspordiala harrastades aitab organismil kiiremini taastuda, olles heaks alternatiiviks spordijoogile. Just seetõttu võibki alkoholivaba õlut kohata ka tennisistide spordikottides peale väsitavat matši.

A. Le Coq Premium 0,0 on Premiumi alkoholivaba versioon, mida pruulitakse väga erilisel meetodil – kõigepealt valmistatakse pisut maitseküllasem ja kangem Premiumi retseptuuri järgne õlu, millest eraldatakse madalatel temperatuuridel vaakumtehnoloogia abil kogu alkohol. Sel moel on alkoholi eemaldamise järgselt säilinud Premium õllele iseloomulikud maitseomadused, samas õlu ise on absoluutselt alkoholivaba st 0.0 %.

TENNISISTE JA TENNISEFÄNNE TOITLUSTAB AMPS

AMPS on kohvikutekett, mis rõõmustab külastajaid toekama toidu ja kergemate suupistete ning magusate ampsudega Pärnu maanteel, Järvel ning A. Le Coq Arenal. AMPSu peakokal Heiti Männiksaarel ja tema meeskonnal on õnnestunud hoida toidu kvaliteet kõrge ja maitse hea juba üle kahekümne aasta. Tallinn Open WTA 250 tenniseturniiril pakub AMPS pealtvaatajatele maitsvat kehakinnitust, et jätkuks jõudu ja energiat elada kaasa tennisvõistlustele. Lisaks on võtnud AMPS oma õlgadele suure vastutuse – pakkuda õige kalorsusega, toitaineterikast, värsket ning maitsvat toitu maailma tennise tippudele – WTA 250 turniiri tennisistidele.

Tule turniirile, külasta publikualal AMPSU kohvikut ning ela kaasa maailma tipptennisistidele. Ampsu kohta saad pikemalt lugeda siit.

Delfi kogupakett

Delfi on rahvusvahelise naiste tenniseturniiri WTA 250 ametlik meediapartner.

Põnevad otseülekanded, värsked tulemused ja tähtsamad uudised leiad siit.

Vaata tennist mugavalt igalt poolt, kuna Delfi Kogupakett toob sinuni kõik otseülekanded.

Telli Delfi kogupakett

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN