Kaia Kanepi Tallinn Open WTA 250

kkk


Mis päevadel toimuvad mängud?

Ajakava on avaldatud SIIN.

Mis päevadel mängivad Kaia ja Anett?

Anett mängib teisipäeval, 27.09.22. Laupäeval, 24.09 toimub mängutabelite loosimine ja sel päeval avaldame ka mängude detailse ajakava. Ajakava ja muu olulise Tallinn Open WTA 250 infoga saab tutvuda nii meie kodulehel kui ka WTA lehel.

Mis on sessioon?

Sessioon on mängude kogum, mis toimub piletil märgitud päeval ja kellaajast alates. Näiteks 26.09 on ainult üks sessioon – see tähendab, et mängud algavad kell 10:00 ja mängud lõppevad siis, kui mängu võitja on selgunud.

Mis vahe on kvalifikatsioonimängudel ning põhiturniiri mängudel?

Vastavalt WTA edetabeli asetusele alustavad mängijad võistlemist kas kvalifikatsioonimängudest (alates 24.09) või siis kohe põhiturniiri mängudest (alates 26.09). Põhiturniiri mängudega alustab Anett Kontaveit teisipäeval, 27.09. Kvalifikatsioonimängudega alustavad näiteks Sorana Cirstea (WTA 37.), Jaqueline Cristian (WTA 77.) ja paljud teised mängijad. Kvalifikatsioonimängude võitja liigub edasi põhimängude tabelisse.

Millal toimuvad paarismängud?

Paarismängud toimuvad alates 26.09 iga päev pärast üksikmängude lõppu.

Mis keskkonnast saab osta pileteid?

Tallinn Open WTA 250 piletid on müügil ainult Piletitasku e-keskkonnas ja ka esinduses, Narva mnt 13, 10151 Tallinn.

Kas ühe piletiga saab vaadata terve päeva mänge?

Piletiga saab jälgida seda sessiooni, mis on märgitud piletil. Kui piletil on märgitud 01.10 kell 13:00 poolfinaali esimene sessioon, siis selle piletiga ei saa jääda vaatama 01.10 kell 18:00 toimuvat poolfinaali teist sessiooni. Pärast sessiooni lõppu tuleb minna keskusest välja ning siseneda uueks algavaks sessiooniks. Mängude vahel areenilt väljumine on vajalik seoses turvareeglitega.

Kas Kaia ja Anett mängivad iga päev?

Kaia ja Anett mängivad turniiri põhitabelis, mille mängud algavad 26.09.22. Vastavalt nende mängu edule liiguvad nad edasi veerandfinaali, poolfinaali ja loodetavasti finaali poole.

Mida tähendab hommikune sessioon ja mida tähendab õhtune sessioon?

Hommiku sessioon ja õhtu sessioon või ka esimene sessioon ja teine sessioon toimuvad veerandfinaali päeval, 30.09 ja poolfinaali päeval 01.10. Mängud on jaotatud kahte ossa ehk sessiooni.

Kuidas ma saan osta pileti esimesele väljakule?

Turniir toimub peaväljakul ja esimesel väljakul. Pileti saab osta peaväljakule, esimesele väljakul ei ole kohti määratud, sinna saab minna peaväljaku pileti alusel ning jälgida mänge.

Mis on vahe peaväljakul ja esimesel väljakul?

Mängud toimuvad kahel väljakul – peaväljakul ja esimesel väljakul. 24.09 loositakse välja mängude tabel ning siis selgub ka, kes mängib peaväljakul ja kes mängib esimesel väljakul. Tabeli avaldame wtatallinnopen.ee kodulehel ja seda saab jälgida ka WTA kodulehel.

Miks ei ole joonekohtunike nimesid avaldatud kodulehel?

Tennisturniiri reeglite kohaselt ei avaldada joonekohtunike nimesid enne turniiri toimumist.

Kas lastele peab ka ostma pileti?

Kõik vaatajad, kes soovivad oma istekohta, saavad sisse pileti alusel. Lapsed vanuses kuni 5. eluaastat ja kes istuvad vanema süles, saavad sisse piletita ja tasuta.

Kus asuvad ratastooli kohad? 

Ratastoolis vaatajate kohad asuvad tribüüni esimese rea ees. Ratastoolis vaataja saatjale on koht samas kohas. Nii ratastoolis vaataja kui ka tema saatjale rakendub hind vastavalt valitud päevale ja piletiklassile.

Ma ei ole varem tennisemängu vaatamas käinud ja ei tea, kuidas tennisemängule kaasa elada?

Tennisemängu pealtvaataja etiketiga saad tutvuda SIIN.

Kuidas tennisekeskusesse tulla?

Tennisekeskusesse on mugav tulla ühistranspordiga. Liinide soovitustega ning peatuste infoga saad tutvuda siin.

Kas Forus Spordikeskuse ümbruses Tondil saab ka parkida?

Soovitame tulla ühistranspordiga, nii ei pea tegelema vaba parkimiskoha otsimisega ning ka keskkonnale on jagatud transpordi kasutamine sõbralikum. Auto saab parkida Europargi tasulistele parkimisaladele. Parkimisalade kaart on SIIN.

Kas tennisekeskuses saab süüa ja juua?

Tennisekeskuses pakub süüa ja juua AMPS. Soovitame kindlasti kaasa võtta oma korduvkasutatav joogipudel. Lahtises topsis joogiga tribüünile ei pääse. Tribüünile pääseb kinnise pudeliga, milles on vesi.

Kaotasin isikliku eseme turniiril ära, kust ma selle kätte saan?

Kaotatud esemete kättesaamiseks palume pöörduda info@wtatallinnopen.ee. Esemeid hoiame kuni 20.10.22, pärast seda antakse esemed üle politseile. Eseme kätte saamiseks peab kaotaja tõendama eseme omanikuks olemist.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN