ANDMEKAITSE JA KÜPSISED


  1. Andmete töötlemise põhimõtted

1.1. Andmete töötlemise põhimõtted kehtivad WTA Tallinn Open veebilehe kasutajatele.

Meie ettevõtja töötleb isikuandmeid ainult Teile teenuse osutamiseks. Me ei edasta, müü ega avalikusta Teie andmeid kolmandatele osapooltele ilma Teie eelneva nõusolekuta või seaduses sätestatud juhtudel.

Kliendi õigused andmete kasutamisega seoses

1.2. Tellijal on õigus saada WTA Tallinn Open teavet enda andmete kasutamise kohta seaduses sätestatud korras ja ulatuses;
1.3. Tellijal on õigus nõuda WTA Tallinn Open poolt enda andmete kasutamise lõpetamist ning andmete parandamist, sulgemist ja kustutamist;
1.4. Tellijal on õigus nõustuda või keelata oma andmete kasutamine otseturunduseks või turunduslikel eesmärkidel;
1.5. Tellijal on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtu poole.
1.6. Kõiki isikuandmeid puudutavate küsimuste korral on Teil õigus saata meile e-kiri tennis@tennis.ee või helistada numbril + 372 639 8635.

  1. Küpsiste kasutamise põhimõtted

2.1. Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutavad WTA Tallinn Open veebilehed küpsiseid ehk cookie’sid.
2.2. WTA Tallinn Open kuuluvad domeenid võivad muuhulgas sisaldada elementi, mis salvestavad küpsiseid kolmandate isikute nimel.

Küpsistest keeldumine

2.3. Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab Tellija muutma oma veebilehitseja seadeid.
2.4. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel. 
2.5. Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

Mis küpsis ehk cookie?

2.6. Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel.
2.7. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavatest toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid

2.8. Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks Kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.
2.9. Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta Kasutaja poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
2.10. Jälgimisküpsised koguvad andmeid Kasutaja käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN